Hodinový hotel - milenecký azyl - azyl pro milence v Praze na Žižkově, Biskupcova 83

Hodinový hotel

Základní informace

Podzim 2018

Během podzimu 2018 nabízíme tři hodiny pouze za 700,- Kč. Pokud chcete akci vužít, stačí při objednání uvést heslo "levný podzim" a při ubytování se prokázat občanským průkazem. 

Levné dopoledne

Pokud máte možnost si přijít do práce později, tak vřele doporučujeme využít naši akci v dopoledních hodinách. Každý den nabízí azyl pro milence ubytování od 9:00 do 12:00 za cenu pouhých 600,- Kč. Při objednání je potřeba uvést heslo "levné dopoledne" a při ubytování se prokázat občanským průkazem.

První návštěva hodinového hotelu

Pro úplné nováčky v našem hodinovém hotelu nabízíme při první návštěvě velice zajímavou slevu. Druhou hodinu od nás dostane jako dárek zdarma. Zaplatíte tedy pouze za první hodinu.

Romantická noc v mileneckém azylu

Chcete se svou přítelkyní strávit romantickou noc při svíčkách? Milenecký azyl vám nabízí ubytování od 22:00 do 8:00 za cenu pouhých 1000 Kč. 

Hodinový hotel - stručný popis

Nově zrekonstruovaný hodinový hotel naleznete v Praze 3, Žižkov. Nabízí několik samostatných pokojů, které jsou koncipovány jako garsoniery. Každý pokoj v hodinovém hotelu má samostatnou koupelnu a WC. Azyl pro milence je dostupný jak autem, tak tramvají nebo metrem, podrobnosti najdete v kapitole
Nový příspěvek

Nový příspěvek

Podle čeho se rozhodujete při výběru ubytování?

Cena (515 | 20%)
Diskrétnost (521 | 21%)
Čistota (519 | 21%)
Parkování (472 | 19%)
Blízkost bydliště (474 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one